Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Hasta Yorumları

Onur Cenker
Metin Hoca da piterjium ameliyatı oldum. Gözümdeki et geçti ve kısa zamanda toparlandım. Ameliyat öncesi çekinmiştim ama korktuğum gibi olmadı.
Elif Yılmaz
Metin Hocam kızımızın Şaşılık ameliyatını yaptı. Çok ciddi derecede göz kayması mevcuttu. Metin Bey'in yaklaşımı, ilgisi o kadar iyi ki. Korkularımıza rağmen çok güvenerek ameliyat olduk. İyi ki karşımıza Metin Hoca gibi bir doktor çıktı.
Fatma Bilter
Gözümde retina yırtığı vardı. Metin Hoca'ya tavsiye üzerine gittim. Ameliyatımın ilk aylarında bile görme seviyem arttı. Ameliyat öncesi çok korkup çekiniyordum. Ama hiç korktuğum gibi olmadı.
Gönül Doğan Coşkun
Metin Hoca'da göz altı torbalarım için ameliyat oldum. Çok memnun kaldım. Önümüzdeki günlerde üst göz kapaklarım için de ameliyat olacağım yine Metin Hoca'ya. İlgisi ve güler yüzü ameliyatı rahat atlatmamı sağladı, çekindiğim gibi olmadı ameliyat süreci.
Kemal Sayat
İki gözümde katarakt şikayetiyle Metin Hoca'ya gittim. Ameliyattan çok korkuyordum fakat doktor bey beni o kadar rahatlattı ki korkmamam gerektiğini izah etti, ameliyatın tüm süreçlerini sabırla detaylı olarak anlattı. Çevremden hep duyduğum akıllı lens ameliyatını sordum. Gözümün uygun olduğuna karar verdikten sonra ameliyat sürecim başladı. Şu an tüm mesafeleri gözlüksüz, net olarak görebiliyorum. Günlük hayatımı gözlüksüz devam ettirebildiğim için çok mutluyum. Metin Hoca gibi bir hekime denk geldiğim için çok şanslıyım.
Yeter Saraç
Metin Hoca ailemizin göz doktorudur. Her zaman ona gidiyoruz. İlgisi, güler yüzü, her sorumuzu sabırla cevaplayışı. Dualarımız hep onunla.
Ayşe Evran
Gözümde şiddetli batma şikayeti vardı. Sürekli sulanma oluyordu. Tavsiye üzerine Metin Hoca'ya gittim. Kirpiklerimin içeri doğru döndüğünü ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ameliyatımı rahatlıkla oldum. Şimdi çok rahatım. Metin oğlumdan Allah razı olsun.
Kadriye Sancak
Akrabalarım Sırbistan’dan Türkiye’ye şifa bulma umudu ile geldi, birçok yere gittik. Fakat kapılar yüzümüze kapandı, umudumuz yok oldu. Metin hoca ile tanışınca yeniden umut dolduk. Hastalığımızı detaylı anlattı, vitrektomi ameliyatının süreçlerini, içeriğini, neler yapacağını paylaştı, bizi rahatlattı. Öyle güzel kalpten ilgilendi ki kendimizi güvende hissettik. Hastamız şimdi çok iyi, çok memnun olarak ülkesine geri döndü. Metin hoca ve ekibine sonsuz teşekkür ederiz.
İbrahim Karaağaç
Daha önce 3 kez göz alt kapağı dönmesinden dolayı iki farklı doktorda ameliyat oldum. Ama sonuç değişmedi. Şükürler olsun ki tavsiye nedeniyle gittiğim, sayın doçent doktor Metin Ekinci'nin önce güler yüzü ve içtenliğiyle o güveni aldım, kendimi doktorumun ellerine teslim ettim. Biraz korku vardı daha önceki ameliyatlar güzel sonuçlanmadığı için. Ama ameliyattan sonra mükemmel bir sonuç aldık. İyi ki Metin Hoca'mla tanışıp kendimi, gözlerimi eline bıraktım ve şu an aynalarla aram sayesinde çok iyi. Ve sağlığım çok yerinde. Diyecek pek söz bulamıyorum. Allah razı olsun Metin Hoca'mdan. İyi ki Allah karşıma çıkardı. Çok teşekkür ederim her şey için. Herkes çok rahatlıkla Doç. Dr. Metin Ekinci'ye kesinlikle gözlerini emanet edip çok güzel sonuçlar alabilir.
Ayten Tekin
Biz İzmir'de oturuyoruz. . Çocuğumuzun hem görmesiyle hem de şaşılığa bağlı sıkıntıları vardı. 2 yıl boyunca çok hastanelere gittik. Devlette, özelde hiç bir çare bulamadılar. Sağolsun Ersoy Hastanesi ekibi başta Metin Hocamız çocuğumun ameliyatlarını yaptı. Çok memnun kaldık. Allah razı olsun, çocuğum onun sayesinde iyileşti.
Şeyda Yıldırım
İki sene önce tavsiye üzerine Metin Bey'e göz kapaklarım ve göz altlarındaki yağlar için tedaviye gittim. Kendisine buradan teşekkür etmek istiyorum. Sıkıntısız problemsiz istedim, sonuçları aldım. Aynaya baktığımda çok daha mutlu hissediyorum. Ellerine emeğine sağlık.
Berra Çavuş
Metin Hoca'ya göz muayenesine geldiğimde sol gözüm %90 sağ gözüm %70 görmüyordu. Katarakt ameliyatlarım sonrasında gözlerim açıldığında en küçük harfleri dahi okumaya başladım. Görmem bir anda %70’e çıktı. Hastaneden çıkıp eve giderken kendimi yeniden doğmuş gibi hissettim. Her şeyi çok canlı olarak görebilmenin mutluluğunu anlatmamın tarifi yok. İyi ki sizinle yolum kesişmiş. Dualarım hep Metin Hoca’yla.
Bahriye Nizamoğlu
Dr. Metin Bey'i Ortopedi Prof. Dr. Yakup Yıldırım tavsiyesi ile tanıdım. Glokom ameliyatımı başarılı ile gerçekleştirdi. Gerek hoşgörülü yaklaşımı gerekse ameliyatımı başarı ile gerçekleştirmesinden dolayı çok memnun kaldım. Şimdi aynı gözümde katarakt sorunu olması nedeniyle yine kendisini tercih ettim. Başarılarının devamı diler herkese tavsiye ederim.